Zkušenosti s koupelnami

Firmu Koupelny Kešner jsme založili už v roce 1992. Za dvacet pět let, které od té doby uběhly, jsme si po celém Ústeckém kraji získali stovky spokojených zákazníků, kteří v řadě případů naše služby využívají opakovaně (nejčastěji spolupracujeme s klienty přímo v Ústí nad Labem, v Teplicích, Litoměřicích a dalších okolních městech). I když název naší společnosti prozrazuje naši specializaci na rekonstrukce koupelen, zdaleka nejde o jedinou službu, které jsme se během let věnovali.

Celá řada klientů naši firmu naopak využívá pro realizaci obecně zaměřených zednických nebo stavebních prací, stavbu rodinných domů, rekonstrukci bytů a řadu dalších služeb. Dělá nám radost, že nám velká většina našich klientů dává pozitivní ohlasy na naši práci a že jim výsledky naší práce zpříjemňují každodenní život i práci.

Protože chceme, aby k nám zákazníci mohli mít důvěru i nadále, snažíme se neustále vyvíjet, aktivně se zajímáme o nové trendy ve stavebnictví a interiérech, zajímavé materiály a technologie. I do budoucna Vám chceme dodávat služby, které budou přesně odpovídat Vašim představám. Budeme rádi, pokud naši nabídku vyzkoušíte, a věříme, že s ní budete stejně spokojeni jako naši stávající zákazníci.