O nás

Ve firmě Koupelny Kešner jsme tu už pětadvacet let pro všechny zákazníky, kteří chtějí zlepšit svoje bydlení a hledají k tomu kvalitní stavební firmu, která jim dokáže dodat profesionálně odvedenou práci, ať už při rekonstrukci koupelny, stavbě domu na klíč nebo jakýchkoli dalších stavebních, zednických nebo sádrokartonářských pracích. Naše společnost má za sebou stovky zakázek pro klienty po celém Ústecku i v dalších okolních městech a obcích (Děčín, Litoměřice, Teplice a další).

Díky svým zkušenostem umíme nabídnout služby, které dbají na každý jednotlivý detail, a využít při tom ty nejlepší materiály a technologie, které jsou v současnosti na trhu k dispozici. Víme, jak se postarat o všechny drobné i rozsáhlejší stavební práce, aby Vám jejich výsledek sloužil další desítky let, jak zařídit montáž nábytku i zařizovacích předmětů i jak realizovat rozvody vody, elektřiny nebo plynu.

Svou práci umíme odvádět tak, abychom dosáhli perfektního výsledku jak z funkční, tak z estetické stránky, a jsme rádi, že si toho naši zákazníci cení. Rádi přijedeme i za Vámi, abychom se s Vámi domluvili na detailech naší budoucí spolupráce a zařídili všechno, co bude nezbytné pro co nejrychlejší započetí prací.

Vybírat u nás můžete z následující nabídky:

  • rekonstrukce koupelen – Koupelna je místem, ve kterém ráno začínáte svůj den i místem, kde po vyčerpávající práci relaxujete. Chceme, aby Vaše koupelna byla co možná nejpřívětivější prostor, a proto si při rekonstrukcích koupelen dáváme záležet na každé jednotlivé fázi prací. Pokud se rozhodnete se své staré koupelny zbavit, začneme všemi potřebnými bouracími pracemi, postaráme se o instalace vody, plynu i rozvody elektřiny a novou koupelnu zařídíme přesně podle Vašich představ.
  • rodinné domy na klíč – Chystáte se pořídit si nové bydlení? Firma Koupelny Kešner je pro Vás při stavbě Vašeho nového domu ideálním partnerem, a to nejen proto, že dokonale rozumíme technické stránce věci a od základů až po okna Váš nový dům vystavíme s maximální precizností, ale také proto, že jsme tu pro Vás vždycky, když potřebujete poradit, upřesnit svoje představy nebo pomoct s výběrem některého materiálu. Během celého procesu stavby Vám náš tým bude neustále k dispozici a společně se postaráme o to, abyste v novém domě našli pohodlný a stylový domov, dokonale uzpůsobený na míru všem Vašim potřebám.
  • stavební práce – Nemusíte zrovna stavět nový dům, abyste mohli využít výhod spolupráce s naší firmou. Rádi Vám dodáme jakékoli dílčí stavební práce podle Vašich požadavků, opravíme pro Vás nevyhovující část bytu nebo Vám jenom smontujeme nábytek. Je na Vás, jaký rozsah bude naše spolupráce mít – úkolem našeho týmu je poskytnout Vám pokaždé servis na perfektní úrovni.

Mezi stavební práce, které provádíme, patří obkladačské práce, sádrokartonářské práce, malířské a lakýrnické práce, elektroinstalace, montáž nábytku a další.

Pro kterou z našich služeb se rozhodnete Vy? Ať už Vaše volba padne na jakoukoli z nich, ve společnosti Koupelny Kešner Vám pokaždé zaručíme špičkový servis. Budeme rádi, pokud nám kdykoli zavoláte nebo napíšete, abychom se mohli domluvit na detailech naší spolupráce. Těšíme se na Vás!

Provozní doba

Pondělí–pátek 8:00 – 18:00