Naše kompletní služby

Ve společnosti Koupelny Kešner nabízíme svým klientům dlouhodobě kvalitní stavební služby na míru. Chceme, aby od nás každý z našich klientů dostal výsledek přesně podle svých představ a i s Vámi se rádi domluvíme na průběhu spolupráce tak, aby Vám maximálně vyhovoval. Pokud jste na našich webových stránkách nenašli některou službu, stačí se nám ozvat – uděláme všechno pro to, abychom Vám vyšli vstříc. Těšíme se na Vás!

Rekonstrukce koupelen

Unavuje Vás už Vaše letitá, zašlá koupelna? Rádi přijedeme až za Vámi, abychom jí vrátili její původní lesk. Koupelny rekonstruujeme dlouhodobě a pokaždé si dáváme záležet na tom, aby výsledek odpovídal představám klienta a byl dokonalý ve všech detailech. Rádi Vám poradíme s výběrem materiálů nebo zařizovacích předmětů a pomůžeme Vám uzpůsobit si novou koupelnu tak, aby byla maximálně funkční. Práce na rekonstrukce koupelny začínáme bouracími pracemi, abychom odstranili všechny pozůstatky starých obkladů a zařízení. Následně Vaši koupelnu pečlivě zaměříme, připravíme si podklady a provedeme instalace vody, plynu i elektřiny. Postupně se pak postaráme o všechny zednické a sádrokartonářské práce, štukování a podlahy, abychom následně mohli začít obkládat, spárovat a dokončit všechny drobné detaily. Novou koupelnu Vám odevzdáme za dva až tři týdny.

Rodinné domy na klíč

Víme, že pořídit si pro sebe a svou rodinu nový domov je zásadní rozhodnutí a že klienti, kteří si od nás výstavbu nového rodinného domu objednají, chtějí za své peníze dostat rychlý a vysoce kvalitní servis. V naší firmě máme za sebou desítky zakázek na výstavbě rodinných domů na klíč a dobře tak víme, co práce na nich obnáší, aby měl výsledek dlouhou životnost a bezchybně fungoval. Když stavíme, používáme přitom ty nejlepší technologické postupy i materiály a dbáme na každý detail, který by mohl ovlivnit kvalitu celku. Počínaje zemními a výkopovými pracemi, přes výstavbu svislých i vodorovných nosných konstrukcí, až po výmalbu interiérů provádíme svou práci tak, aby byl výsledek funkční, estetický a dlouho vydržel. Je jen na Vás, jak přesně bude Váš nový dům vypadat: my jsme tu od toho, abychom všechny Vaše představy dotáhli k realizaci a odevzdali Vám stavbu, ve které se Vám bude dobře žít.

Další stavební práce:

  • rozvody vody, plynu a elektřiny
  • montáž nábytku
  • sádrokartonářské práce
  • malířské práce
  • lakýrnické práce
  • obkladačské práce
  • plovoucí podlahy
  • montáž obložkových zárubní

a další