Kontakty

Potřebujete postavit dům na klíš nebo jenom rekonstruovat koupelnu? Ve firmě Koupelny Kešner máme se stavebními pracemi řadu let zkušeností a rádi je přijedeme realizovat i k Vám. Dotazy i objednávky přijímáme na níže uvedených kontaktních spojeních.

Koupelny Kešner
Petr Kešner

IČ: 46774564
DIČ: 73003192666

Adresa:
Chvojno 27
403 34 Velké Chvojno

Telefon:
603 863 812

E-mail:
koupelny.kesner@centrum.cz

Web:
www.koupelny-kesner.cz

Vyberte si pro svou stavbu nebo rekonstrukci firmu, která Vám dá jistotu perfektního výsledku. Stavební práce Vám rádi poskytneme kdekoli v rámci Ústeckého kraje – stačí nám říct, jak byste si je představovali. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kde nás najdete na Ústecku

Ve firmě Koupelny Kešner máme za sebou stovky drobnějších i rozsáhlých zakázek na stavbách domů, rekonstrukcích koupelen i dalších stavebních prací po celém okolí Ústí nad Labem, Děčína, Litoměřic nebo Teplic. Pokud si některou z našich služeb objednáte, rádi přijedeme až k Vám, abychom požadovanou práci stihli v co nejkratším termínu. Na detailech naší spolupráce se s Vámi rádi domluvíme i přímo v sídle naší firmy. Pokud se k nám chystáte na návštěvu, prosíme o předchozí telefonickou dohodu, abyste se ujistili, že nás ve zvolený termín zastihnete. Zamířit za námi můžete do Velkého Chvojna, malé obce asi 12 km od Ústí nad Labem. Sídlíme v obytné čtvrti na kraji obce, jen pár metrů od místního obecního úřadu a knihovny. Do Chvojna se dostanete mimo jiné také několika autobusovými linkami, které sem zajíždějí z Malečova a Ústí. Ze zastávky se k nám pěšky dostanete za slabých pět minut. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!